Viktor & Rolf Flowerbomb Parfüm Incelemesi

Viktor & Rolf Flowerbomb Perfume

Bu parfümü özel kılan noktalardan biri, hayatim boyunca gidip ikinci şişesini aldığım tek parfüm olması. Aynı zamanda şimdiye kadarki en favori parfümüm. Parfümle tanışma hikayem Balenciaga Rosa Botanica almak için Sephora'ya gitmemle başladı. O gün parfüm baktığımı gören orada çalışanlardan biri, size bir parfüm gösterebilir miyim dedi. Başka bir çalışanla konuşuyordu o sırada. Tabi dedim, beni biraz dışarı çıkardı, gözlerimi kapamamı istedi ve havaya Viktor & Rolf Flowerbomb sıkarak benim koklamamı istedi. Kokusunu aldığım anda kafamda çok net bir parfüm belirdi: Moschino Couture. Ortaokula giderken Marie Claire dergisi almıştım ve onun içinden deneme boyunda çıkmıştı. O zamanlar ne öyle bir parfüm alacak param vardı (haliyle) ne de alsam sıkacak yaştaydım. Ama o parfümü bitirdim ve kalan kutusunu bile aylarca kokladım. Çok çok beğenmiştim ve kafama kazınmış. Bunu ona çok benzetince direkt bir sonraki alınacak parfüm olarak aklıma yazdım ve oradan Balenciaga'yı alarak ayrıldım. Ama erkek arkadaşım bana bir sürpriz yaparak bu seti aldı <3. Ben de o setin parfümünü bitirip, üzerine bir kez daha aynisini aldım. Resimlerde gördükleriniz de ikinci şişe.Viktor & Rolf Flowerbomb

Koku tarif etmekte çok çok çok kötüyüm. O yüzden size ancak gidip koklamanızı tavsiye edebilirim. Bunun dışında bu Flowerbomb'un gerçekten imza bir koku olduğunu düşünüyorum. Bunun sebebi geçmişimdeki Moschino yarası mi bilemiyorum tabi.

Viktor & Rolf Flowerbomb

Setin geri kalan üyelerini ancak seyahatlerimde kullanabiliyorum, çünkü geçirdiğim gül hastalığı sonrası kokulu ve aşırı kozmetik kremler ve duş jelleri kullanmam yasak. Ama parfüme çok iyi eşlik ettiklerini ve kaliteli olduklarını söylemem mümkün.

Flowerbomb kesinlikle ilerleyen yıllarda da kullanacağım bir parfüm.

Share:

0 yorum