Nars Blush Highlighter Duo Torrid/ Albatross - Nars Allık Aydınlatıcı İkilisi Torrid/ Albatross

<<<For English, please scroll down>>>

Bu allık ve aydınlatıcı ikilisi koleksiyonumda kaybolan ürünlerden. İlk aldığımda çok kullandığım, sonra yenileri geldikçe dipte kalanlardan yani. Hiçbir zaman aydınlatıcıyı günlük kullanmadım, hatta özel günlerde bile çok çok nadiren kullanırım. O yüzden Nars'ın ünlü Albatross aydınlatıcısı hakkında çok fazla birşey söyleyemeyeceğim. Sadece güzel gözüktüğünü söyleyebilirim ama günlük kullanımda özellikle yazın çok gereksiz ve ağır olduğunu düşünüyorum. İlla bir aydınlatıcı kullanılacaksa Benefit "high beam" gibi jel formüllü birşey olabilir.

Torrid ise çok çok beğendiğim bir allık. Kışın daha güzel durduğunu düşünüyorum ama hafif bir uygulamayla yazın da kullanılabiliyor. Çok hafif bir elle uygulanması gerekiyor, yoksa elma yanaklı olabilirsiniz. Rengi aynen swatchlarda göründüğü gibi, simler uygulamada çok göze batmıyor. Yani böyle disko topu gibi gezmiyorsunuz ama hafif bir ışıltı veriyor.


I havent been using this duo for a long time. Actually, I've never been really into highlighters. I think they are not suitable for daily use, especially for summer. I only use them on special occasions, so I cant say much about Nars Albatross, except that it looks beautiful. If one wants to use a highlighter in summertime, one should choose something like Benefit "highbeam", something more of a cream formula so that it lasts longer and is more appropriate.

Torrid is one of my favourite blushes. I believe it looks prettier in winter time, but can be applied lightly in summertime as well. It is supposed to be applied with a reallllllyy light hand otherwise you might end up with intense results ^^ The colours is just like it looks on the swatches, and the glitters are not very visible once applied. They give subtle shine, and do not make you look like a discoball.

Share:

0 yorum