NARS Danmari All About Cheeks Palette

<<< For English, please scroll down >>> 

Şimdiye kadar Nars'tan tek kullandığım Torrid & Albatross ikilisiydi. Bu paleti gördüğüm anda AŞIK OLDUM çünkü narsın tekli allıkları 27$, ve bunda 6 allık (yanak ürünü diyelim çünkü biri bronzer biri aydınlatıcı) 65$! Tabiki tam boy değiller fakat şimdiye kadar Nars allık bitiren olmuş mu acaba?? Azıcık sürmek yettiği için ürünlerin boyları yeterliden de öte... 

 Paketine BAYILDIM. Birine hediye etmek için de KENDİNİZE hediye etmek için de harikaa..
 Palet oldukça büyük böyle kendini profesyonel gibi hissediyosun açınca :D
 İçindeki ürünler üst sıra soldan sağa: Hungry Heart, Orgasm, Desire
alt sıra soldan sağa: Casino, Super Orgasm, Sin

Albatross ile Hungry Heart'ın farkını TAM olarak çözmüş değilim ama Hungry Heart daha az simli. Bir ara ikisini karşılaştıran bir yazı yazarım. Orgasm harika bir renk zaten de Super Orgasm günlük kullanım için çok uygun değil çünküüü dana kadar simler var içinde. Sin'i açık tende çok dikkatli uygulamak lazım henüz girişmedim o işe.. Desire'a BAYILDIM zaten aşırı pembe bi allık arıyodum paletin içinde olması çok iyi oldu. Bronzer'ı henüz denemedim fakat hakkında gerçekten çok güzel şeyler duydum. Çok pigmentli olmaması ve koyu ten renklerinde birden fazla uygulama gerektirmesi beni mutlu etti çünkü oldukça açık tenliyim ve birden bire Janet Jackson olmak istemiyorum.
 Paketin içinde kocaman güzel bir aynası da var böylece sürerken abartıya kaçmamak daha kolay. Birçok kişi palette hem Orgasm hem Super Orgasm olmasından şikayetçi ama Nars allıklara ilk kez başlayan biri için bu büyük bir sorun değil..


Nars Danmari All About Cheeks Palette is probably one of the BEST deals I've ever seen on this planet (for me). One single Nars blush is 27$, and this palette contains 6 of them for 65$. Of course they're not full size, but who has ever finished a Nars Blush in her life?? So, it's more than enough. They say it's 107$ value.  
To be more precise about the sizes, a full size Nars blush is 0.16 oz, whereas each of these are 0.12 oz. So no big difference. It is out of stock on Sephora online, but it should come back or should exist in stores. Go get one.
I'm not really sure about the difference between Albatross and Hungry Heart, but this one should be less shimmery. Orgasm is amazing, but Super Orgasm is not the best colour to use on your cheeks in daylight. Desire is one of the prettiest colours I've ever seen. I have been looking for a REALLY pink blush, I'm happy that this palette contains it. Sin should be applied carrefully if you have fair skin. I haven't tried the bronzer YET But I've read many good comments on it. People say it is not very pigmented and it requires several applications, and it is good for me because I have fair skin and I don't want my face look like J. Jackson and the rest of my body like Sophie Ellis Bextor.   

Share:

0 yorum